Dzień 7 | Pożegnanie z morzem

Witaj w pamiętniku wczasowiczki. 

Zainspiruj się i pokochaj Pogorzelicę!

Pamietnik wczasowiczki Pogorzelica apartamenty blue baltic
 
Po przebudzeniu nie do końca potrafiłam zdefiniować co właściwie czuję. Jest mi smutno, bo Nasz, tak długo wyczekiwany urlop, tak szybko zleciał. Jednocześnie cieszę się, gdyż wykorzystaliśmy owocnie każdą spędzoną chwilę.

Pakowanie nie zajęło nam dużo czasu, także mogliśmy udać się „pożegnać” z morzem. Wzięliśmy ze sobą leżaki, usiedliśmy wygodnie i obserwowaliśmy gonitwę mew, które biły się o każdy okruszek chleba rzucany przez Naszą córkę. Jej radość nie miała końca.

W drodze powrotnej do kupiliśmy ulubione rogaliki. Jak zwykle były świeżutkie i smaczne. Właściwie to nie wiem, czy one są takie wyjątkowo dobre, czy tylko to miejsce tak pobudza moje kubki smakowe.

O umówionej godzinie przyszła do nas Pani Rezydent, której oddaliśmy klucze i ruszyliśmy w podróż do domu.

Apartament przerósł nasze oczekiwania, czego najlepszym dowodem jest to, że już po pierwszym dniu, zaczęliśmy traktować go jak dom, a nie wynajętą na czas urlopu kwaterę prywatną.

Pogorzelica zauroczyła nas i na pewno wrócimy tutaj za rok! Wiele atrakcji nie zdążyliśmy jeszcze zobaczyć, a do większości tych, w których byliśmy z chęcią jeszcze raz zajrzymy. Wiemy, gdzie smacznie można zjeść i gdzie można kupić najładniejsze pamiątki. Pogorzelica była dla nas wielką tajemnicą, którą odkrywaliśmy z dnia na dzień.

Jeżeli planujecie rodzinne wczasy nad polskim morzem to Pogorzelica będzie naprawdę doskonałym wyborem. Życzę wam abyście sami odkrywali Pogorzelice.


Apartamenty Blue Baltic reprezentują podobny poziom jak 4 czy 5 gwiazdkowy hotel, z tą różnicą, że tutaj mamy więcej prywatności i swobody.


​​​​​​